ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

جزیره زیبای قشم

جزیره قشم واقع در تنگه هرمز به موازات سواحل سرزمین مادر، با گسترده ای نزدیک به 1500 کیلو متر مربع- 140 کیلومتر درازا و عرض متوسط 11 کیلومتر – نه تنها بزرگترین جزیره خلیج فارس که مساحتی بیشتر، معادل یا کمتر از 22 کشور مستقل جهان دارد و نیز 5/2 برابر کشورهایی چون سنگاپور و بحرین است. سابقه تاریخی قشم به پیش از اسلام می رسد و نام های قشم، کشم، کیش، تنب، سیری و غیره حکایت از توقف طولانی عیلامی ها در این نواحی در سده های پیش از میلاد مسیح دارد. آثار بسیاری از تمدن عیلامی در سواحل خلیج فارس ا ز جمله در بوشهر، خارک و قشم به دست آمده و بقایای آتشکده های زرتشتیان در قشم نشان دهنده وجود پیروان این مذهب در روزگاران پیشین جزیره است . قشم به علت موقعیت سوق الجیشی خود در همه رویدادها و حوادث و لشکرکشی های تاریخی از عیلامی ها تا اسکندر، از اسکندر تا امویان و عباسیان و از آنها تا پرتغالی ها و انگلیسی ها مقامی شامخ داشته است. آن گونه که در کتاب های تاریخی نگاشته شده است، قشم پیش از اسلام و هم پس از آن دارای رونق و اعتبار تجاری و دریانوردی بسیار بوده است. رونق این جزیره و بنادر و جزایر اطراف آن بیشتر به عصر دیالمه و آل بویه باز می گردد که رفت و آمد کشتی های تجاری از آنجا به سواحل دریاهای چین و هند و نواحی آفریقا تداوم داشته است. در روزگار کنونی نیز قشم همچنان توانسته است موقعیت ممتاز خود را حفظ کند. همه کشتی های عازم کشورهای حاشیه خلیج فارس می باید از نزدیکی سواحل جنوبی قشم بگذرند و اغلب پروازهای بین المللی شرق و غرب از حریم هوایی این جزیره عبور می کنند .  

جاذبه های طبیعی قشم:

غار نمک: در فاصله 90کیلومتری شهر قشم، در بخش انتهایی جنوب غربی جزیره ( تقریبا به موازات ساحل جنوبی ) کوه گنبدی شکل به ارتفاع 237 متر از سطح دریا غار نمک قرار دارد. وجود رگه های سفید نمک بر بدنه این کوه از دور منظره ای جالب و دیدنی را نمایان می سازد . فاصله دهانه غار نمک از جاده همجوار ساحل دریا حدود 2 کیلومتر است که توصیه می شود با پای پیاده پیموده شود. درون غار نمک به ویژه در اعماق آن، تاریک است و برای مشاهده استالاکیت های بلورین نمک نیاز به چراغ قوه پرنور است. سقف غار نمک را قندیل های مرمرین و بلورین در اشکال مختلف پوشش داده اند و منظره ای بدیع به وجود آورده اند. کوه ها و تندیس های قشم: در جزیره قشم کوه های کم ارتفاع و شگفت انگیز بسیاری وجود دارد که از تحولات دورانی و فروکش آب و بیرون آمدن این کوه ها از دل آب حکایت می کند. سطح این کوه ها را لایه های مرجانی، اسفنجی و دو کفه ای ها پوشانده اند که این امر موجب حفاظت خاک های نرم شیست و مارن زیر سطح مرجانی شده است. جنگل دریایی حرا (HARRA) زیستگاه امن پرندگان مناطق گرمسیری: درخت حرا که نام علمی آن به حکیم و فیلسوف ایرانی ابو علی سینا (Avicenna Marina) نسبت داده می شود، درختانی در اندازه های 3 تا 6 متر با شاخ و برگ سبز روشن هستند. درخت حرا آب شورزی است که هنگام مد آب دریا تا گلوگاه در آب فرو می رود. با خاصیت تصفیه ای که در پوست درخت حرا وجود دارد، بخش شیرین آب دریا را جذب و نمک آن را دفع می کند. درخت حرا در حقیقت یک کارخانه آب شیرین کن طبیعی و خدادادی است. در تنگه خوران، بین جزیره قشم و بخشی از استان هرمزگان ( فاصله بین شمال جزیره قشم و بندر خمیر) جنگل حرا در گستره ای معادل 200 کیلومتر مربع پدید آمده که از تنوع زیستی بالایی برخوردار است. جنگل حرا به دلیل مساعد بودن شرایط اکولوژی، زیستگاهی امن برای پرندگان مهاجر همچون حواصیل بزرگ، اگرت بزرگ، اگرت ساحلی، حواصیل هندی، کفچه نوک تیز، سلیم خاکستری، گیلانشاه، کاکائی و …. از مناطق گرمسیری است. انجیر معابد یا درخت سبز یا درخت لول (LOOL یا لور): از رستنی های شگفت انگیز مناطق حاره، مخصوصا جزایر خلیج فارس، درخت همیشه سبز، درخت لور (معروف به انجیر معابد) است که تاجی بزرگ با ریشه های هوایی متعدد دارد. میوه رسیده نارنجی رنگ درخت لور مطبوع و خوراکی است. یکی از زیباترین درخت لور در تم سینتی ( منطقه توریان) قرار دارد و در نزدیکی آن بقعه ای دیدنی با طرح معماری کهن به نام زیارت پیر واقع شده است. حیات وحش دریایی: به طور کلی 11 گونه خرچنگ از سه خانواده در جزیره قشم وجود دارد. آب های جزیره قشم از انواع ماهی غنی است. لاک پشت سبز در آب های جزیره های قشم، هنگام و لارک و همچنین در تنگه خوران و شرق لافت دیده می شود.

–> جاذبه های فرهنگی قشم

غار خربز (خربس Xarbez): به فاصله 12 کیلومتری قشم در کنار جاده جنوبی، غار خربس بر سینه کوهی مشرف به دریا و دشت میانکاسه قرار دارد. غار خربس از غارهای دریایی است که بر اثر گرداب و تخلیه ماسه ها از حفره سنگ ها به وجود آمده، اما در دوره های پیش از اسلام مردمان با افزودن بر وسعت غار خربس در بخش های تالار میانی و دهلیزهای انشعابی به احتمال زیاد از آن برای پناهگاه و یا نیایشگاه استفاده کرده اند.  

غذاهای محلی قشم، از ماهی برشته تا نان محلی

قشم غذاهای محلی متنوعی دارد و زنان این جزیره از گذشته تاکنون با ذوق و هنر، غذاهای خوشمزه، به خصوص غذاهای دریایی طبخ می‌کنند. در سفر به جزیره‌ی قشم سعی کنید به جای غذا خوردن در رستوران‌های مدرن و فست‌فود، مهمان مردم محلی شوید تا طعم ناب خوراکی‌های خوشمزه‌ی این جزیره را بچشید.

ماهی برشته (کباب ذغالی)

ماهی برشته مردم قشم برای تهیه ماهی برشته، شکم ماهی‌های کوچک مانند ساردین را خالی نمی‌کنند اما برای برشته کردن ماهی‌هایی مانند سنگسر، سرخو و ... ابتدا شکم‌شان را خالی کرده و ترکیبی از گشنیز، شوید، پیاز خردشده، فلفل، ادویه و فلفل سبز داخل آن می‌گذارند. سپس ماهی را روی ورقه‌ی فلزی که روی آتش گاز یا ذغال آماده کرده‌اند، می‌گذارند تا کبابی شود. سپس ماهی‌ها را در ظرفی درب‌دار قرار داده و چند قطره اب به آن می‌پاشند تا در اثر بخار ماهی‌های داغ، روغن در زیر پوست آن‌ها بچسبد و هنگام مصرف، پوست ماهی‌ها به راحتی کنده شود. چون ماهی طبع سردی دارد، اهالی قشم این غذا را به همراه خرما و رطب میل می‌کنند.

کلمبا (Kolomba)

این غذای خوشمزه از گندم پک شده، ماهی، سبزی (گشنیز و شوید خرد شده) تهیه می‌شود. اهالی قشم گندم‌های پرک شده را در آب جوش می‌ریزند تا قوام بیاید. ماهی‌ها را هم در آب نمک و زردچوبه می‌جوشانند تا استخوان‌هایش را جدا کنند. سپس گوشت ماهی را با سبزی مخلوط کرده و به گندم در حال جوش اضافه می‌کنند. قشمی‌ها این غذا را با روغن حیوانی تهیه می‌کنند و در زبان محلی به این روغن «جونون» (روغن خوب) می‌گویند.

زیبون

زیبون   برای تهیه‌ی این غذا سیب‌زمینی‌ها را درشت و خلالی سرخ می‌کنند. به ماهی ادویه و زردچوبه اضافه کرده و در روغن سرخ می‌کنند. پیاز خردشده را در گوجه‌فرنگی رنده‌شده تفت می‌دهند. سپس درون قابلمه روغن ریخته و روی آن نان حلی (توموشی) گذاشته و مواد را روی نان می‌ریزند. سپس برنج پخته شده را روی مواد ریخته و می‌گذارند تا دم بکشد.

موفلک

برای پخت این غذا گندم یا جوی پرک شده را در دیگ برشته می‌کنند تا رنگ آن قهوه‌ای شود. سپس این گندم‌ها را مانند برنج در آب خیس می‌کنند. سپس ماهی‌ها را در آب نمک و زرچوبه می‌جوشانند تا استخوان‌های آن جدا شود و گوشت ماهی‌ها را با پیاز سرخ می‌کنند و دوباره در همان آبی که جوشانده بودند، اضافه می‌کنند. زمانی که آب به جوش آمد، گندم‌های خیس‌شده به غذا اضافه می‌شود تا کاملا آب آن بخار شود و دم بکشد.

هواری

هواری ماهی
برای تهیه‌ی این غذای خوشمزه ابتدا پیاز را کمی تفت داده، سپس سبزی یعنی گشنیز، شوید، شنبلیله و سیر را در روغن سرخ می‌کنند. سپس ماهی را نیز به سبزی‌ها اضافه می‌کنند تا سرخ شود و فلفل، ادویه و زردچوبه را می‌افزایند. بعد از اینکه ماهی کاملا سرخ شد، برنجی که از قبل خیس خورده است را به این مواد اضافه می‌کنند تا کاملا دم بکشد.

عنکاس (ماهی مرکب)

این ماهی را به تکه‌های مربعی شکل قطعه قطعه کرده و با مقداری آب و خرما داخل دیگ می‌پزند. پیاز را خرد کرده، تفت داده و ماهی را به آن اضافه می‌کنند. سپس سیب‌زمینی سرخ‌شده را با یک عدد فلفل سبز، رب گوجه فرنگی، نمک، ادویه و فلفل به غذا می‌افزایند  تا با حرارت کم پخته شود.

عنکاس خشک شده

عنکاس (ماهی مرکب) را بعد از تمیز کردن به شکل ورقه‌های نازم و بلند برش زده و مقابل آفتاب آویزان می‌کنند تا کاملا خشک شود. برای این کار حداقل ۱۰ روز زمان نیاز است. بعد از خشک شدن ماهی‌ها، آن‌ها را روی ذغال یا شعله‌ی گاز کباب کرده و سپس آن را می‌کوبند تا بافت گوشت از هم باز شود. سپس روی گوشت ماهی لیمو ریخته و با خرما نوش جان می‌کنند.

برنج دیشو

برای تهیه‌ی این غذا مقداری شیره‌ی خرما را در آب حل می‌کنند تا رقیق شود؛ سپس آن را روی گاز می‌گذارند تا به جوش آیدو برنج خیسانده شده را در این محلول می‌ریزند تا آب آن بخار شده و برنج دم بکشد. این برنج را به همراه ماهی برشته سرو می‌کنند.

پودینی کوسه یا سفره ماهی

گوشت کوسه را قطعه قطعه کرده و با پوست در آب نمک می‌ریزند تا بجوشد و کاملا پخته شود. بعد از این که گوشت کامل پخت و استخوان‌ها به راحتی از آن جدا شد، گوشت را کاملا له کرده و می‌فشارند تا آب آن کاملا گرفته شده و خشک شود. سپس آن را با پیاز و سبزی یعنی گشنیز و شوید در روغن کرده و مقداری رب گوجه‌فرنگی و لیمو عمانی به آن می‌افزایند و در قابلمه را گذاشته، اجازه می‌دهند کاملا پخته شود. پودینی سفره ماهی نیز به همین ترتیب پخته می‌شود.

هواری چکو میگ (پلو بچه میگو)

هواری چکو میگ هواری چکو میگ یا لارو خشک‌شده میگو از غذاهای محلی قشم است. این نوع میگو را در فصل تخم‌ریزی در جنگل حرا صید می‌کنند. بعد از این که آن‌ها را در آب دریا جوشانده و خشک کردند، به بازار می‌آورند. برای تهیه‌ی این غذا میگوی خشک را خیسانده و پوست آن را می‌گیرند. بعد از تفت دادن پیاز، میگو را به آن اضافه می‌کنند. بعد از اینکه میگوها کاملا سرخ شد، زردچوبه و سپس مقداری آب می‌افزایند. عدس آب‌پز به همراه ۲ استکان آب داغ به غذا اضافه می‌شود. بعد از جوش آمدن آب، برنج از قبل خیس‌شده را به غذا اضافه می‌کنند تا اب آن بخار شده و برنج دم بکشد.

نان توموشی

نان توموشی قشمی‌ها این نان محلی بسیار نازک را به همراه سس مخصوصی می‌پزند. در این نان تخم‌مرغ و پنیر می‌ریزند که همزمان با نان می‌پزد.  
 

مرتب سازی نتایج براساس:

آساره تهران
استان تهران IRAN

0 نقد و بررسی

هتل آساره تهران از جدید ترین و مدرنترین هتل های شهر تهران با فضایی آرام و دلپذیر می باشد. هتل

میانگین / شب2550000ریال انتخاب

رامتین تهران
استان تهران IRAN

0 نقد و بررسی

هتل رامتین تهران در کنار بزرگترین خیابان خاورمیانه و تاریخی ترین مسیر تردد پایتخت یعنی خیابان ولیعصر قرار گرفته است. هتل رامتین تهران در کنار پارک ساعی و در شمال تهران در منطقه ای خوش آب و هوا است. دسترسی آسان به مراکز تجاری و اداری تهران از هتل رامتین تهران و پیاده روی در خیابان ولیعصر از دیگر جاذبه های اقامت در هتل رامتین است. .فاصله هتل رامتین تهران تا مترو شهید بهشتی به صورت پیاده 20 دقیقه می باشد

میانگین / شب5450000ریال انتخاب
35% تخفیف

هتل جهانگردی شاهرود
شاهرود آذربایجان

0 نقد و بررسی

شاهرود - خیابان فردوسی -ابتدای خیابان فردوسی- داخل پارک شهر

میانگین / شب0ریال انتخاب
0 نقد و بررسی

هتل شایگان کیش یک هتل ۵ ستاره نوساز و بسیار زیبا با معماری شیک در بخش نوار سیاحتی جزیره کیش

میانگین / شب3250000ریال انتخاب

هتل صدف کیش
آذربایجان شرقی IRAN

0 نقد و بررسی

هتل صدف کیش هتل ۴ ستاره مجلل و جزو گروه هتلهای سورینت کیش در میدان امیرکبیر جزیره کیش می باشد.

میانگین / شب170000ریال انتخاب
0 نقد و بررسی

هتل مارینا پارک کیش یک هتل پنج ستاره با فضای سبز زیبا در بلوار مرجان جزیره کیش و جنب برج

میانگین / شب2590000ریال انتخاب
36% تخفیف

هتل هما شیراز
استان فارس IRAN

0 نقد و بررسی

هتل هما شیراز هتل ۵ ستاره لوکس و تفریحی با منظره ای زیبا از درختان سرو شیراز همیشه سرسبز بویتان

میانگین / شب3290000ریال انتخاب

هتل پارسیان کوثر اصفهان
استان اصفهان IRAN

0 نقد و بررسی

هتل پارسیان کوثر اصفهان هتل پارسیان کوثر، یک هتل ۵ ستاره مجلل در شهر اصفهان است که نزدیکی به سی

میانگین / شب0ریال انتخاب
0 نقد و بررسی

هتل پارمیس کیش هتل ۵ ستاره بزرگ و مجلل و لوکس و بین المللی از مدرن ترین هتلهای جزیره کیش

میانگین / شب350000ریال انتخاب

مرتب سازی نتایج براساس:

قیمت هر نفر4300000ریال
روز 1 حرکت شب رو به سمت خرم آباد روز 2 صرف صبحانه، بازدید از آبشارهای بیشه، گریت (سرکانه)، صرف ناهار، بازدید از فلک افلاک، پل شکسته شاپوری و مناره آجری، اقامت در هتل روز 3 صرف صبحانه، بازدید از آبشار نوژیان، سراب کیو ، صرف ناهار ، برگشت به تهران
قیمت هر نفر4400000ریال
سفر 2.5 روزه (2 روز و 1 شب) جاذبه‌ها: آبشار بیشه، آبشار گریت (سرکانه)، آبشار نوژیان، سراب کیو، گرداب سنگی، قلعه فلک الافلاک، پل شکسته شاپوری و مناره آجری روز 1 حرکت شب رو به سمت خرم آباد روز 2 صرف صبحانه، بازدید از آبشارهای بیشه، گریت (سرکانه)، صرف ناهار، بازدید از فلک افلاک، پل شکسته شاپوری و مناره آجری، اقامت در هتل روز 3 صرف صبحانه، بازدید از آبشار نوژیان، سراب کیو ، صرف ناهار ، برگشت به تهران
5% تخفیف
سفر 2.5 روزه (2 روز و 1 شب) جاذبه‌ها: اصفهان: مجموعه نقش جهان (عالی‌قاپو، مسجد شاه، مسجد شیخ لطف‌الله و سردر قیصریه)، سی و سه پل، کاخ چهلستون، خرید سوغات از اصفهان ورزنه: قدم بر رمل های کویر ورزنه (شترسواری، سافاری و موتور ATV با خود مسافر)، قلعه قورتان (ارگ قورتان دومین و تنها قلعه خشت و گل جهان)، برج کبوترخانه، بازدید از تنها گاو چاه ایران، بازدید از آسیاب شتر (سرزمین زرتشتی زبانان، تنها شهر ایران که بانوانش سفید پوشند، شهری که تلفیقی از کویر و رودخانه است)
2% تخفیف
قیمت هر نفر11900000ریال
جاذبه‌ها: تور بوشهر، تور بوشهر نوروز 97، تور بوشهر سیراف نوروز 97، تور بوشهر فروردین نوروز 97  کازرون: در تور بوشهر بازدید از شهر باستانی بیشاپور، معبد آناهیتا، نقش برجسته های ساسانی تنگ چوگان، غار شاپور بوشهر: عمارت دهدشتی بوشهر (موزه پزشکی)، اسکله و ساحل شهر بوشهر، موزه مردم شناسی در تور بوشهر، خانه های قدیمی گلشن بوشهر سیراف: بندر قدیمی سیراف، قبرهای سنگی و دخمه های باستانی و چاهها و حوضچه های قدیمی سیراف، قایق سواری در بندر سیراف، سیستم آب رسانی سیراف دلوار: موزه رئیسعلی دلواری در تور بوشهر، کوه نمکی جاشک  فیروزآباد: بازدید از قلعه دختر، بازدید از کاخ اردشیر بابکان

تور بیرجند تا نیشابور VIP ۱۳۹۷-۰۱-۰۶ - ۱۳۹۶-۱۲-۱۰

قیمت هر نفر14300000ریال
روز 1 حرکت ساعت 16 از تهران به بیرجند روز 2 صرف صبحانه، استراحت در خانه محلی، صرف نهار، بازدید از باغ اکبریه، صرف نهار، عمارت کلاه فرنگی بیرجند، قلعه باستانی، صرف شام اقامت در خانه محلی روز 3 صرف صبحانه، حرکت به سمت روستای ماخونیک (سرزمین لی لی پوت ها)، وقت آزاد برای پیاده روی و عکاسی در روستا، ادامه مسیر به سمت قلعه فورگ و دیدار از این قلعه، بازگشت به بیرجند، اقامت در خانه محلی روز 4 صرف صبحانه،حرکت به سمت قاینات، بازدید از آرامگاه بوذرجمهر، خرید زعفران (سوغات قاینات)، ادامه مسیر به سمت گناباد،بازدید از قنات های قصبه گناباد (ثبت جهانی يونسكو)، بازدید از بافت تاریخی روستای ریاب، اقامت در خانه محلی روز 5 صرف صبحانه، حرکت به سمت تربت حیدریه، بازدید از کوشک سلامی، مدرسه غیاثیه خرگرد، صرف ناهار، حرکت به سمت نشتیفان، بازدید از آسیاب های بادی نشتیفان، مراسم موسیقی محلی خراسانی به همراه صرف شام و اقامت روز 6 صرف صبحانه، حرکت به سمت تایباد، بازدید از میل آجری کرات، بازدید از آرامگاه مولانا زین الدین ابوبکر تایبادی، صرف نهار، ادامه مسیر به سمت تربت جام، بازدید از آرامگاه شیخ احمد جامی، ادامه مسیر به سمت نیشابور، اقامت در هتل روز 7 صرف صبحانه، بازدید از دهکده چوبین ، بازدید از آرامگاه خیام نیشابوری، بازدید از آرامگاه عطار و کمال الملک، صرف نهار، بازگشت به تهران

تور جزیره بالی – 9 روزه ۱۳۹۶-۱۲-۲۸ - ۱۳۹۸-۰۱-۰۱

قیمت هر نفر0ریال
تاریخ اجرا: ۹۷/۰۳/۱۱ تا ۹۷/۰۳/۱۹ مدت زمان: ۹ روز حمل و نقل: هوایی (پرواز بین‌المللی و محلی)، زمینی اقامت: هتل‌
قیمت هر نفر8600000ریال
روز 1 حرکت از ایستگاه راه آهن تهران به سمت بندر عباس روز 2 صرف صبحانه در قطار، ترانسفر از بندر عباس به جزیره قشم با لنج، صرف نهار، استراحت در اقامتگاه، حرکت به سمت غار های خربس، بازدید از جزایر ناز، بازدید از دره ستاره ها، قایق سواری در جنگل های حرا، روستای برکه خلف، حرکت به سمت اقامتگاه روز 3 صرف صبحانه، حرکت به سمت جزیره هنگام، بازدید از آکواریوم طبیعی، در صورت امکان بازدید از دلفین های جزیره هنگام (دیدن دلفین ها بستگی به شرایط آب و هوایی دارد)، پیاده روی در بافت بومی هنگام، حرکت به سمت تنگه چاهکوه ، صرف نهار ، بازدید از کارگاه لنج سازی ادامه مسیر به سمت چاهکوه و بازدید از مناظر زیبای آن، بازدید از چاه های مقدس تل آو ، بازدید از قلعه نادری، گشت آزاد جهت خرید از بازار درگهان، بازگشت به اقامتگاه روز 4 صرف صبحانه، گشت قلعه پرتغالی ها، حرکت به سمت اسکله، ورود به بندرعباس، حرکت به سمت راه آهن، حرکت به سمت تهران
روز 1:حرکت شب رو به سمت رفسنجان روز 2:صرف صبحانه، پیمایش دره راگه رفسنجان، صرف نهار، ادامه مسیر به سمت بم، اقامت در هتل روز 3:صرف صبحانه، بازدید از ارگ بم، ادامه مسیر به سمت جیرفت، صرف نهار، بازدید از موزه جیرفت و سایت تاریخی دقیانوس، ادامه مسیر به سمت قلعه گنج، اقامت در هتل کپری پارسیان قلعه گنج روز 4: صرف صبحانه، ادامه مسیر به سمت بندرعباس، بازدید از معبد هندوها و حمام گله داری بندرعباس، صرف نهار، ادامه مسیر به سمت بندر کنگ، بازدید از تندیس بوم لنج مسی و موزه مردم شناسی، صرف شام به همراه موسیقی محلی جنوبی در خانه محلی روز 5 : صرف صبحانه، لنج سواری تا جزیره فارور، پیاده روی و عکاسی از طبیعت بکر جزیره فارور در خلیج فارس، صرف نهار، بازگشت به بندر کنگ روز 6 : صرف صبحانه، بازدید از عمارت گلبتان در بندر لنگه، ادامه مسیر به سمت لار، بازدید از بازار قیصریه لار، صرف نهار، ادامه مسیر به جهرم، بازدید از غار سنگتراشان، اقامت در هتل روز 7 : صرف صبحانه، حرکت به سمت شیراز، صرف نهار، بازدید از آرامگاه کوروش مجموعه ثبت جهانی پاسارگاد، ادامه مسیر به سمت ابرکوه،صرف شام به همراه اجرای موسیقی در خانه محلی روز 8 : صرف صبحانه، بازدید از سرو ۴۵۰۰ ساله ابرکوه، خانه تاریخی آقازاده ابرکوه، صرف نهار، بازگشت به تهران
3% تخفیف
قیمت هر نفر3700000ریال
روز 1 حرکت شبرو به سمت شهر بافق روز 2 پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها حرکت به سمت کویر کاراکال، قدم بر رمل های کویر کاراکال (شتر سواری، موتور ATV و سافاری با خود مسافر)، دیدار از قلعه باقرآباد مربوط به دوره زندیه و دیدار از نخلستان های باقرآباد - برگشت به اقامتگاه و پس از کمی استراحت - گشت خانه وحشی بافقی، میدان خان، آب انبار، حمام کاکا میر خواهیم داشت - سپس به سمت کویر بازگشته و رصد ستاره و چای آتشی خواهیم داشت، به اقامتگاه بازگشته و شام را صرف می کنیم روز 3 پس از صرف صبحانه - حرکت به سمت شهر میبد - دیدار از نارین قلعه، برج کبوترخانه، آب انبار کلار، یخچال خشتی، کاروانسرا و چاپارخانه میبد - صرف ناهار - حرکت به سمت تهران
قیمت هر نفر7500000ریال
زمان حرکت: دوشنبه 1396/12/28 - ساعت 20:30 وسیله نقلیه اصلی:قطار استان مورد بازدید: یزد قیمت : 750000تومان هتل سنتی ترمه یزد
USAIran