ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور جزیره بالی – 9 روزه

تاریخ اجرا: ۹۷/۰۳/۱۱ تا ۹۷/۰۳/۱۹

مدت زمان: ۹ روز

حمل و نقل: هوایی (پرواز بین‌المللی و محلی)، زمینی

اقامت: هتل‌ ۴ و ۳ ستاره (۷ شب)

برنامه روز به روز سفر

روز اول از تهران به سوی کوالا پرواز خواهیم کرد. به کوالا می‌رسیم و به هتل می‌رویم. برای گشت و استراحت در کوالالامپور وقت آزاد خواهیم داشت

صبح وقت آزاد برای گشت کوالالامپور را خواهیدداشت؛ بعد از ظهر به یوگی اکارتا پرواز می‌کنیم. اقامتمان نیز در هتل یوگی خواهد بود.

روز سوم از معبد بوروبودور بازدید می‌کنیم. پس از صرف ناهار بسوی معبد پرامبانان حرکت می‌کنیم. سپس در صورت اجرای برنامه رقص رامایا، به تماشای رقص محلی رامایا(گشت اختیاری) می‌نشینیم و در پایان روز به محل اقامتمان در یوگی بر می‌گردیم

روز چهارم به‌سوی بالی حرکت می‌کنیم و در هتل بالی اقامت داریم، برای گشت و استراحت در بالی وقت آزاد خواهیم داشت.
روز پنجم فرصت کافی برای گشت در بالی را دارید که در آن از جنگل میمون‌ها، مزارع برنج پلکانی بازدید می‌کنیم و در ادامه روز بافت فرهنگی هنری اوبود را گشت می‌زنیم. در پایان روز پس از صرف شام به هتل بالی برمی‌گردیم.

روز ششم در بالی وقت آزاد خواهید داشت تا طبق سلیقه‌تان به گشت، استراحت یا خرید بپردازید و سپس در هتل ساحلی بالی اقامت می‌کنیم.

روز هفتم در بالی وقت آزاد خواهید داشت تا طبق سلیقه‌تان به گشت، استراحت یا خرید بپردازید و سپس در هتل ساحلی بالی اقامت می‌کنیم.

روز هشتم در بالی وقت آزاد خواهید داشت تا طبق سلیقه‌تان به گشت و استراحت و خرید بپردازید و سپس در هتل ساحلی بالی اقامت می‌کنیم.

در این روز با اندونزی خداحافظی می‌کنیم و به تهران بازمی‌گردیم

USAIran