ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

تور کویر کاراکال

3% Discount

 تور ویژه کویر کاراکال

                       (٢/۵ روزه)
⏰ساعت حرکت ۹ شب هر (چهار شنبه)

✔️گشتها : باغ تیتو،منزل وحشی بافقی،کمپ شنی باقرآباد قلعه و نخلستان باقرآباد،زورخانه،معدن سنگ
پارک آهنشهر کازینو آهن شهر

✔️تور ویژه کویر کاراکال خدمات : صبحانه ٢ وعده کامل ، نهار ٢ وعده ، شام ١ وعده ،اقامت در مهمانسرا آهنشهر،وسیله نقلیه توریستی مجهز ،راهنمای مجرب کویر گردی …

کویر کاراکال، اسمی که شاید شما را به اشتباه بیندازد. بر خلاف تصور خیلی ها این کویر یک کویر در مرکز امریکا یا افریقا نیست. کاراکال کویری در دل ایران بزرگ است. آدرس دقیق آن را می توان گفت کویری در حوالی بافق یزد. نام این کویر برگرفته ار گربه وحشی کاراکال ساکن همین منطقه می باشد. گربه هایی که به دلیل هوش بالا و قابلیت اهلی شدن همیشه مورد توجه مردم محلی بوده اند و با آموزش های فنی برای شکار به عنوان حیوانات شکاری محبوب بوده اند.گربه های دراز گوش کویر و حیوانات وحشی دیگر این منطقه را می توان در دل این کویر طلایی پیدا کرد و به تماشای آنها نشست.

این روزها تورگردانان توجه خاصی به کویر کاراکال دارند و تورهای کویر گردی با مقصد کویر کاراکال با هدف طبیعت گردی و تماشای کاراکال های زیبا ترتیب داده می شود که مورد استقبال گردشگران نیز قرار گرفته است. شتر سواری،سافاری، موتورسواری بروی شن های طلایی، پیاده روی در نخلستان و اقامت در اقامتگاه سنتی تمام آن چیزیست که از سفر به کویر انتظار داریم. به گردشگرانی که دلشان هوای سکوت کویر را دارد  توصیه می کنیم حتما سفری به این کویر داشته باشند. می توانید با خیالی راحت قدم در راه این کویر بکر بگذارید.

پیشنهاد ویژه تیم تخصصی ایران تور گیت به شما همراهی ما در تور کویر کاراکال که هر هفته چهارشنبه ها  به صورت گروهی اجرا میشود .

همکاران ما همراه و پاسخگوی شما عزیزان به صورت تمام وقت میباشند.

نام هتل
امتیاز هتل
خدمات و درجه هتل
قیمت ۲ تخته (هر نفر)
قیمت ۱ تخته (هر نفر)
کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر)
کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر)
توضیحات
 • تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
 • تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست