ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

تور جزیره بورنئو – 9 روزه

تاریخ اجرا: 97/03/11 تا 97/03/19

مدت زمان:  ۹ روز

حمل و نقل: هوایی (پرواز بین‌المللی و محلی)، زمینی

اقامت: هتل‌ 3 ستاره و لژهای جنگلی تجهیز شده (7 شب)

برنامه روز به روز سفر

روز اول : پرواز به سمت کوالالامپور
روز دوم :  رسیدن به کوالالامپور،پرواز به سمت شهر سندکان در جزیره بورنئو و از آنجا به‌سوی لژ های زیبای پگانا در منطفه حفاظت شده سپیلوک خواهیم رفت. اقامت (پگانا)
روز سوم : پس از صرف صبحانه بازدید از منطقه حفاظت شده اورانگوتان‌های سرخ سپیلوک و پس از نهار حرکت به سمت پارک ملی کیناباتانگان. گشت کروز بر روی رودخانه، اقامت در لژهای جنگلی (کیناباتانگان)
روز چهارم : بازدید از رودخانه کیناباتانگان و حیات وحش آن با قایق. حوالی بعد از ظهر برنامه هیجان‌انگیزی خواهیم داشت با قایق به جستجوی میمون‌های دماغ بلند، مار‌های عظیم الجثه پیتون، کوچکترین فیل‌های دنیا ( پیگ می )، کرکودیل‌ها و پرندگان خاص منطقه خواهیم رفت. گشت شبانه در جنگل‌های بکر منطقه سوکا برای دیدن حیات وحش در شب برنامه‌ جذاب دیگر ماست. اقامت در لژهای جنگلی (کیناباتانگان)
روز پنجم : سافاری با قایق بر روی رودخانه کیناباتانگان یکی از برنامه‌های مهیج امروز ماست. پس از صرف صبحانه حرکت به سمت منطقه مانت کینابالو نهار در بین راه بازدید از بازار محلی کونداسان. اقامت در لژ (مونت کینابالو)
روز ششم : حرکت به سمت پورینگ هات اسپرینگ و چشمه های آب گرم و پس از شنا در زیر آبشار به تماشای باغ ارکیده و باغ پروانه‌ها خواهیم رفت. عبور از روی پلهای معلق را تجربه خواهیم کرد و از منظره آبشار های زیبا لذت خواهیم برد. پس از صرف نهار و استراحت به سمت پایتخت شهر کوتاکینابالو حرکت می کنیم. اقامت (کوتاکینابالو)
روز هفتم : پس از صرف صبخانه حرکت به سمت بندر جسلتون و از آنجا با قایق‌های تند رو به گشت‌ و‌ گذار در جزایر می پردازیم. در جزایر هیجان اسنورکلینگ، دنیای زیر آب، ماهی‌ها و مرجان‌های رنگارنگ در انتظار ماست. بعد از ظهر به سمت بندر جسلتون بازمی‌گردیم. همسفران می‌توانند شام را در فیلیپینو مارکت ساحلی با سرو انواع غذاهای دریایی تجربه کنند.اقامت (کوناکیتابالو)
روز هشتم :  برنامه آزاد برای خرید و یا گشت‌و‌گذار در اختیار خواهند داشت. همسفران می‌توانند یکی از برنامه های اختیاری زیر را انتخاب کنند. برنامه های اختیاری شامل؛ بازدید از قبایل بومی جزیره و آشنایی با فرهنگ آنها همراه با صرف غذای محلی – سافاری با قایق بر روی رودخانه سالی وانگ برای تماشای حیات وحش و نمایی شگفت‌انگیز از درخشش انبوه کرم‌های شب‌تاب بر روی درختان غروب هنگام – رفتینگ با درجه سختی 5 در صورت آرام بودن رودخانه. اقامت (کوناکیتابالو)
روز نهم : پرواز از بورنئو با خاطراتی فراموش نشدنی به سمت کوالالامپور و رسیدن به تهران.

قیمت تور: 1580 دلار + پرواز بین المللی (تقریبا 2000000 تومان)

USAIran