ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

بوشهر هوایی

جاذبه ها آبشار شول – چشمه و آبشار زیرراه – نخلستانهای برازجان – غارهای چهل خانه – رودخانه دالکی – بافت قدیم بوشهر – خیابان ساحلی – خانه طبیب – عمارت دهدشتی – آب انبار قوام – موزه رئیس علی دلواری – ساحل روستای دلارام – گنبد و غارهای نمکی جاشک – حرای عسلویه – ساحل صخره ای نایبند – گوردخمه و سیستم آبرسانی سیراف – قلعه نصوری – قایق سواری در خلیج همیشه فارس – موسیقی محلی مردمان جنوب

به سمت دلوار و گنبد نمکی

پس از صرف صبحانه (رستوران هتل به سمت دلوار حرکت خواهیم کرد بازدید از موزه رئیس علی دلواری و ساحل زیبای روستای دلارام از دیگر بازدیدهای این روز است. ناهار (خانه محلی ) را در روستای فقیه حسنان صرف می کنیم با حرکت به سمت خورموج کم کم کوه نمک جاشک خودنمایی می کند کشف عجایب این گنبد زیبا اعم از غارهای و آبشارهای نمکی بخش مهیج این روز از سفرمان را تشکیل می دهد. به خانه محلی محل اقامتمان می رویم و شام (خانه محلی ) را صرف می کنیم.
اقامت: خانه محلی
– ۳ ساعت ماشین سواری
– ۳ ساعت پیاده روی در شیب

محل اقامت :خانه محلی
وعده غذایی :صبحانه – ناهار – شام

[/vc_column_text]

بازدید از سیراف و نایبند

بعد از صرف صبحانه (خانه محلی ) به سمت عسلویه حرکت می کنیم بازدید از ساحل منحصربه فرد نایبند و حرای آن سرآغاز روز پایانی سفرمان خواهد بود. بعد از صرف ناهار (رستوران) به سیراف می رویم و از قلعه نصوری سیستم های آبرسانی و گوردخمه های آن بازدید می کنیم. بازگشتمان با هواپیما از شیراز به سمت تهران است.
– یک ساعت حمل و نقل هوایی
– یک ساعت ماشین سواری
– یک ساعت پیاده روی سبک

محل اقامت :
وعده غذایی :صبحانه – ناهار
نام هتل
امتیاز هتل
خدمات و درجه هتل
قیمت ۲ تخته (هر نفر)
قیمت ۱ تخته (هر نفر)
کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال (هر نفر)
کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال (هر نفر)
توضیحات
 • تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
 • تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست
  تست