ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل مریم کاشان

اتاق های در دسترس

هتل های کاشان
1 ستاره
IRAN
کاشان
33.999519, 51.437304
021-88685852

هتل مریم کاشان یک هتل آپارتمان تک ستاره  تازه‌تاسیس در بلوار مطهری شهر کاشان است که در سال ۹۳ در شهر کاشان افتتاح شد.

هتل مریم کاشان در دو طبقه ساخته شده که هر طبقه سوئیت‌هایی دارد که هر کدام دارای آشپزخانه‌ی مجزا هستند و برای کسانی که می‌خواهند مستقل‌تر باشند، کاملاً مناسب است.

هتل مریم کاشان دارای امکانات مناسب مانند اینترنت ، تهویه مطبوع ، صبحانه، یخچال و تلویزیون، سیستم اعلان حریق ، رستوران و تالار برای برگزاری جشنها و عروسی ها ست و نسبت به خدمات و امکاناتی که ارئه می دهد دارای قیمت  مناسب بوده و هتل ارزانی  است و مسافران همیشه از اقامت خود در این هتل راضی بوده‌اند.

کاشان جروی از استان اصغهان و از شهرهای توریستی ایران است . این شهر دارای آثار کهن و قدیمی و زیبایی است که از نظر معماری تحسین همگان را برانگیخته است. همچنین بخشی از طبیعت این شهر نیز دیدنی است . از جمله  ابنیه تاریخی و طبیعی کاشان می توان از اینها نام برد: آبشار نیاسر ، شهر زیر زمینی نوش آباد ( که مانند یک تونل است که در گذشته با دست کنده شده و دارای فضاهای معماری عجیبی است ) ، تپه سیلک، دریاچه نمک آران و بیدگل، روستای ابیانه. که همه این مناطق بخاطر آب و هوای خوب این منطقه در فصل بهار برای بازدید در ایام نوروز و بهار بسیار مناسب اند.

با شروع بهار جهانگردان و ایرانیان از سراسر کشور برای تفرج و تفریح و بازدید از دیدنی های این شهر تاریخی به این منطقه می آیند. این مناطق بقدری زیادند که برای بازدید از آنها حداقل دو روز کامل وقت باید صرف نمود.

ایران تورگیت مرکز رزرو آنلاین برای هتل مریم و سایر هتلهای کاشان یا شهرهای دیگر با قیمت مناسب است . همچنین برگزار کننده تورهای کاشان گردی با قیمت ارزان و سایر تورهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب می باشد.

سیاست های هتل مریم کاشان

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید

امکانات رفاهی هتل مریم کاشان

لابی ، کافی شاپ ، رستوران ، اینترنت در لابی،سرویس بهداشتی ایرانی ، حمام ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی فرنگی ،صندوق امانات

  • اینترنت بی سیم
  • تلویزیون
  • تهویه مطبوع
  • صبحانه
  • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل مریم کاشان کاشان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی