ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل سنتی عامری های کاشان

اتاق های در دسترس

خانه های سنتی و بوم گردی کاشان
5 ستاره
IRAN
کاشان
33.976308, 51.441708
021-88685852

 

 

هتل عامری های کاشان یا سرای عامری ها کاشان هتل ۵ ستاره سنتی در شهر کاشان است که در اصل یک از قدیمی ترین خانه ها در خیابان علوی کاشان است که در سال ۱۳۹۳ بازسازی شده است . این خانه زیبا یک خانه بزرگ اعیانی ( خاندان عامری ها ) مربوط به دوران زندیه است که در زمان محمد شاه قاجار ساخته شده است.بهمین دلیل دارای یک معماری باشکوه و اصیل مربوط به آن دوره است. و ازین نظر باید ان را میراثی گرانبها در دل کویر کاشان دانست.

هتل عامری های کاشان دارای دو حیاط وسیع ( اندرونی و بیرونی ) است و فضای داخل خانه دارای تزئینات مجلل می باشد.همچنین بلند ترین بادگیر در بین خانه های قدیمی کاشان از آن این سراست.

هتل عامری های کاشان دارای ۱۵ اتاقهای لوکس با فضایی آرامش بخش و سوئیت هایی با تجهیزات عالی هستند و امکانات در هردو نوع از بهترین و مطلوبترین است.

این هتل همچنین دارای رستوران و چایخانه سنتی، شیرین پز خانه، گالری، موزه ، حمام ایرانی و شربت سراست.

میمهمانان این هتل در بدو وروز ابتدا وارد حیاط بیرونی ابراهیم خلیل خان می شوند که دور تادور آن را غرفه ها و فروشگاههایی برای عرضه صنایع دستی و چای و شیرینی و خشکبار، فرش ، دستباف های کاشان، جواهرات و زینت آلات قرار گرفته است.همچنین واحد های تجاری جهت امور بانکی و ارزی در این حیاط وجود دارند که همگی جهت راحتی و آسایش مسافرین و جهانگردان گرامی می باشند.

سرای عامری ها کاشان دارای فضاهای دیدنی دیگری مثل شاه نشین، آیینه خانه، هشتی ورودی، سرداب، ایوان تابستانی و زمستانی، هفت دری، بهاربند نیز هست که برای گردشگران واقعا جالب و دیدنی ست

شما با استفاده از سایت ایران تورگیت می توانید نسبت به رزرو آنلاین سرای عامری کاشان و هتلهای مشابه با تخفیف و قیمت مناسب اقدام نمایید و از مجموعه عکسها و قیمت اتاقها نیز دیدن کنید.

 

سیاست های هتل سنتی عامری های کاشان

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید

امکانات رفاهی هتل سنتی عامری های کاشان

رستوران و کافی شاپ،مینی بار،ماهواره،نگارخانه،آبنما،خشکشویی،خدمات تور،تاکسی سرویس ،اسیستم اعلان حریق ، فروشگاه،سفره خانه سنتی

  • اتاق کنفرانس
  • اینترنت بی سیم
  • تلویزیون
  • تهویه مطبوع
  • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل سنتی عامری های کاشان کاشان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی
USAIran