ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل عالی قاپو اصفهان

اتاق های در دسترس

هتل های سنتی اصفهان
4 ستاره
IRAN
استان اصفهان
Isfahan Province, Isfahan, Chahar Bagh e Abbasi St, Iran
03132227929
12:00
14:00

هتل عالی قاپو اصفهان هتلی ۴ ستاره در خیابان چهار باغ عباسی اصفهان است این هتل با معماری زیبا و سنتی در زمره  اولین هتلهای این شهر می باشد. این هتل بخاطر نزدیکی به مکانهای دیدنی اصفهان مانند زاینده رود ( در نتیجه پل های خواجو و سی وسه پل را براحتی می توان از این هتل بازدید کرد) و میدان امام ( که عمارت عالی قاپو هم در همین میدان قرار دارد ) و همچنین نمایشگاه بین المللی شهر رفت و آمد آسان و سریع مسافرین و گردشگران گرامی مقیم این هتل را ایجاد نموده است.

هتل عالی قاپو اصفهان دارای امکانات منحصر بفرد و استانداردی از قبیل اینترنت پرسرعت وایرلس ، تهویه مطبوع، صبحانه، فروشگاه صنایع دستی ، سونا ، تبدیل ارز، و سایر امکانات سعی در ایجاد یک فضای راحت و آرامش بخش داشته تا جهانگردان عزیز از سفر خود به اصفهان و سکنی گزیدن در این هتل خاطره ای خوش با خود بهمراه ببرند.

هتل عالی قاپو اصفهان نام خود را از کاخ زیبای عالی قاپو واقع در میدان نقش جهان گرفته است و با داشتن انواع اتاقهای شیک دبل و توئین و همچنین سوئیت های مجهز رویال و جونیور که در کل ۱۰۵ عدد می شوند و کادر آموزش دیده آشنا به زبان انگلیسی آماده پذیرایی از میهمانان گرانقدرست. این هتل دارای تالارهای بزرگ جهت برگزاری جشنهای عقد و عروسی و سمینارهای بین المللی می باشد.

رستوران هتل با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و نیز یک رستوران تازه تاسیس ایتالیائی با انواع غذاهای ایتالیایی و انواع نوشیدنی های گوارا آماده پذیرایی از شما برای نهار و شام می باشد

عمارت عالی قاپو که ایت هتل نام خود را از آن برگرفته یک بنای تاریخی در میدان نقش جهان ( میدان امام ) است که مربوط به قرن ۲۲ هجری است. این کاخ دارای یک سردر بلند سنگی است که محل ورود به این کاخ است و با بالا رفتن از پله های دو طرف کاخ به بالای آن می رسیم.

ایران تورگیت مرکز رزرو آنلاین هتل عالی قاپو با قیمت مناسب و سیار هتلهای داخلی آماده خدمت رسانی به شماست.

 

 

سیاست های هتل عالی قاپو اصفهان

12:00
14:00
الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی هتل عالی قاپو اصفهان

رستوران، کافی شاپ، فروشگاه صنایع دستی، ماهواره، سونا خشک و بخار، فضای سبز،تبدیل ارز، خدمات اتو، خشکشویی،فکس،

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • اینترنت بی سیم
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • صبحانه
 • پارکینگ رایگان
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است .
ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند.
پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود.
ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد.

ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد.
چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید

غفوری 021-88685852

هتل عالی قاپو اصفهان استان اصفهان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی
USAIran