ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

کلبه های سنتی محبوب

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

کلبه های سنتی محبوب

در روستای گودول با فاصله ۳۰ کیلومتری از شهر تالش، استان گیلان کلبه های سنتی زیبایی قرار دارد که به کلبه های محبوب معروف شده اند. چهار طرف این کلبه ها را دشت هایی سرسبز و پر گل احاطه کرده همه ساله گردشگران بسیاری را از شهرهای مختلف ایران به سوی خود جلب می کند. اقامتگاه محبوب دارای ۵ کلبه ۴۰ متری است که در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع با مصالحی مانند چوب و گل ساخته شده است. هر کلبه دارای امکاناتی نظیر سرویس بهداشتی فرنگی، آشپزخانه مجزا، سرویس خواب و سیستم های گرمایشی بخاری گازی است. هم چنین یخچال و سرویس بهداشتی ایرانی به صورت مشترک برای مسافران قابل استفاده می باشد. هر کلبه ظرفیت ۵ نفر و به طور کلی اقامتگاه ظرفیت ۳۰ نفر را دارد. در صورت درخواست و با هماهنگی قبلی می توانید از انواع غذاهای محلی شمالی مثل باقلاقاتق، میرزا قاسمی، ترش تره، سیر قلیه، کباب ترش، واویشکا، کال کباب، اناربیج و … استفاده نمایید.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های کلبه های سنتی محبوب

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی کلبه های سنتی محبوب

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

کلبه های سنتی محبوب استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی