Paste your Google Webmaster Tools verification code here
ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

هتل پارک سعدی

اتاق های در دسترس

هتل داخلی
4 ستاره
ایران
شیراز
29.630270, 52.557486

هتل پارک سعدی هتل ۴ ستاره و قدیمی در خیابان حافظ شیراز نزدیک به دروازه قرآن می باشد. این هتل دارای ۴۰۰۰ متر مربع مساحت است و ۴۵ اتاق و ۶ سوئیت و نیز یک واحد آپارتمان دارد . که همگی شیک و تمییز هستند.

هتل پارک سعدی بعلت نزدیک بودن به بنای تاریخی حافظیه و قرار گیری روبروی باغ جهان نما به مکانهای پر جاذبه شیراز نزدیک بوده و برای جهانگردانی که در این هتل اقامت می گزینند یک مزیت محسوب می شود چرا که با پای پیاده به راحتی می توانند ازین مناظق دیدن کنند.

هتل پارک سعدی دارای رستوران شیک بوستان با غذاهای متنوع دریایی و محلی و ایرانی و بین المللی و اجرای موسیقی زنده است و همچنین یک رستوران دیگری نیز در فضای بازش دارد که مخصوص فصل تابستان است.

کادر هتل همگی رفتار یمهمان نوازانه داشته و آموزش لازم هتلداری دیده اندو

شهر زیبا و تاریخی شیراز شهری پر از دیدنی های رنگارنگ و متنوع تفریحی و فرهنگی و هنری و با مراکز خرید مدرن است.

از مکانهای دیدنی شیراز که شاید کمتر به آن اشاره شده آب مقدس و حوض ماهی هاست که در ۵۰ سال پیش سه عدد از این حوضهای ماهی در شهرهای فسا و زرقان و شیراز وجود داشت اما امروز دو تا از حوض ها باقی مانده است.

مردم شیراز عادت داشتند که بعد نوروز دور این حوض جمع می شدند و آش نذری می پختند و تا پاسی از شب به رقص و پایکوبی در کنار این حوض می پرداختند. به اعتقاد این مردم یکی از ماهی های آن حوض در ان شب با حلقه طلایی که بر بینی اش دارد بیرون می پرد . در حال حاضر مردم شیراز بخاطر این رسم قدیمی در این حوض سکه می اندازند و نذر می کنند.

با رزرو آنلاین هر یک ار اتاقهای هتل پارک سعدی از طریق سایت ایران تورگیت از تخفیف ارزانتری برخوردار شوید.

سیاست های هتل پارک سعدی

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. غفوری 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.

امکانات رفاهیهتل پارک سعدی

لابی-فروشگاه-فضای سبز-پارکینگ روباز-گشت نیم روزی-اتاق سیگار

 • آسانسور
 • استعمال دخانیات
 • اینترنت بی سیم
 • تلویزیون
 • جکوزی
 • پارکینگ رایگان

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل پارک سعدی شیراز, ایران

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجارت
 • زوج ها
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی