ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل عباسی اصفهان

اتاق های در دسترس

هتل های سنتی اصفهان
5 ستاره
IRAN
استان اصفهان
Isfahan Province, Isfahan, Amadegah St, Iran
031-32222157-9
14:00
12:00

هتل عباسی  اصفهان هتل ۵ ستاره و قدیمی ترین هتل جهان است. این هتل یک هتل شیک با معماری بسیار زیبای سنتی در خیابان آمادگاه شهر اصفهان است. هتل غباسی ابتدا بصورت یک مدرسه در زمان شاه سلطان حسین ساخته شد که بنام مدرسه مادرشاه بوده، و بعدها به مهمانسرای عباسی تغییر یافت. هتل عباسی مانند یک موزه تاریخ کهن اصفهان را به نمایش گذاشته است و گردشگران سراسر دنیا از دیدن شکوه آن لذت فراوانی می برند.

هتل عباسی اصفهان دارای ۲۲۵ اتاق و سوئیت بسیار شیک و مجلل با تجهیزات کامل بر طبق استاندارد های هتلداری است. بیشتر اتاقها دارای چشم انداز زیبا به باغ هتل هستند . و از بعضی دیگر اتاقها نیز گنبد مدرسه چهار باغ پیداست. از انواع سوئیت ها که دارای ظراحی داخلی بی نظیری ست می توان به سوئیت قاجار و سوئیت سبز اشاره کرد .

هتل عباسی اصفهان دارای تالار های متعدد و شیک و رستورانهای لوکس است که آن را بسیار مناسب برای برگزاری جشنها و عروسیهای مختلف در یک زمان نموده است . کادر این هتل همگی مجرب هستند و با لباسهای سنتی شیک میزبانی میهمانان را به بهترین وجه ممکن انجام خواهند داد. از انواع تالار ها و رستورانهایی که این هتل دارد می توان به رستوران چهلستون، رستوران چشم انداز بام، رستورن باغ که در باغ هتل با انواع غذاهای سنتی اشاره کرد. همچنین هتل دارای چایخانه سنتی و تریا با انواع آش و نوشیدنی مثل عرقیات سنتی و … می باشد.

معماری ایرانی از زمانهای قدیم دارای شکوه و عظمت و زیبایی خاصی بوده که تحسین همه دنیا را برانگیخته است. در این بین معماری مکتب اصفهان گل سر سبد این هنر بوده است. بطوریکه بخاظر زیبایی و شکوهمندی بناهای تاریخی اصفهان به این شهر لقب نصف جهان دادند. از این آثار که نزدیک هتل عباسی هم می باشد می توان به مدرسه چهار باغ ، بازارچه و کاروانسرای چهار باغ را می توان نام برد.

 

سیاست های هتل عباسی اصفهان

14:00
12:00
الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی هتل عباسی اصفهان

ماهواره ، سونا و جکوزی، فروشگاه و غرفه، تاکسی سریس، رستوران و چایخانه سنتی و کافی شاپ، خشکشویی ، فکس، خدمات تهیه بلیط، خدمات اتو، تبدیل ارز،دستگاه خودپرداز

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • استخر
 • اینترنت بی سیم
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • صبحانه
 • پارکینگ رایگان
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است .
ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند.
پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود.
ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد.

ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد.
چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.

خانم غفوری 09109910901

هتل عباسی اصفهان استان اصفهان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی
USAIran