ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

هتل الیزه شیراز

اتاق های در دسترس

هتل های شیراز
4 ستاره
IRAN
استان فارس
29.677127, 52.459161
02188685852

هتل الیزه شیراز هتل ۴ ستاره در معالی آباد شهر شیراز با هدف ایجاد یک محل اسکان متفاوت برای جهانگردان و گردشگران داخلی و خارجی ساخته شد. این هتل سعی دارد با ارائه خدمات تاحد ممکن مدرن و امروزی و لوکس جوابگوی کلیه خواسته های میهمانانش علی الخصوص میمانان خارجی خود باشد.

منطقه ای که این هتل در ان جای دارد در شمال غرب شهر شیراز و به نام معالی آباد یک منطقه تجاری – مسکونی است و بافتی جدید و نوساز دارد و بخاطر بالا بودن سطح در آمد مردمی که در این ناحیه رفت و آمد می کنند و وجود انواع فروشگاههای برند و شور و نشاط مردم در اینجا، این هتل شرایط ویژه ای بصورت یک هتل بوتیک پیدا کرده است.

هتل الیزه شیراز با واقع شدن در یک خیابان مسکونی و آرام از محله معالی آباد فضایی آرام و خارج از هیاهو و دغذغه شهری دارد.

هتل الیزه بخاطر موقعیت جغرافیای که دارد به اکثر مناطق شهر مثل مرکز شهر و همچنین انواع بانک ها دسترسی بسیار راحت در حدود چند دقیقه دارد و همچنین برای رسیدن به فرودگاه بین المللی شیراز از این هتل حداکثر ۳۵ دقیقه وقت صرف می شود.

هتل الیزه دارای امکانات و سرئیس دهی فوق العاده ممتاز و مدرن بر طبق استاندارهای صنعت هتلداری و پرسنا آموزش دیده با تسلط به دو زبان مختلف و خدمات روزانه خانه داری و فضایی صمیمی و با میهمان نوازی و احترام کامل می باشد.

شما با اقامت در این هتل می توانید علاوه بر داشتن اقامتی آرام و استفاده از سرویس های ممتاز این هتل ، بدون دغدغه از سفر خود به شهر همیشه سرسبز و هنردوست شیراز لذت ببرید.

برای رزرو آنلاین هر یک از اتاقهای هتل الیزه و سایر هتلهای شیراز و یا شهرهای دیگر و همچنین آگاهی از لیست قیمت و مشاهده عکسهای هتل لطفا به سایت ایران تورگیت مراجعه نمایید.

سیاست های هتل الیزه شیراز

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.

امکانات رفاهی هتل الیزه شیراز

رستوران-خدمات پزشکی-کافی شاپ-سالن بدنسازی-مرکز تجاری-استخر-پارکینگ-صندوق امانات-تهویه مطبوع-تلفن-تلویزیون-یخچال-سوناوجکوزی-سالن همایش-اینترنت بی سیم-کافی نت-آسانسور-اعلام حریق-پاورسوئیچ-اتاق جلسات-آرایشگاه آقایان-آرایشگاه بانوان-اینترنت داخل اتاق-اینترنت داخل لابی

 • آسانسور
 • اتاق کنفرانس
 • استخر
 • تلویزیون
 • تهویه مطبوع
 • جکوزی
 • پارکینگ رایگان
 • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

هتل الیزه شیراز استان فارس, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

 • تجاری
 • ماه عسل
 • خانوادگی
 • دوستانه
 • انفرادی
USAIran