ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

خانه روستایی فاطمه خانم در فوشه فومن

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
Fuman, Gilan Province, Iran
02188685852
1 شب

 

کلبه فوشه در بالای کوهی در روستایی با همین نام و در نزدیکی قلعه رودخان قرار دارد . روستای فوشه یکی از روستاهای بکر فومن است که بافت سنتی خود را حفظ کرده است و طبیعت بی نظیر دارد. کلبه فوشه در بالای کوهی که مشرف به روستا است قرار گرفته است . مسیر دسترسی به کلبه کمی سخت است و برای خانواده ها توصیه نمی شود. اگر ماشین آفرودی و دو دیفرانسیل دارید راهی جنگلی منتهی به کلبه وجود دارد اما در صورت داشتن خودروی سواری پارکینگ در روستا به شما اختصاص داده می شود و یک مسیر ۳۰ دقیقه ای با شیب ۳۰ درجه ای پیاده روی دارد . کلبه در کنار مزرعه چای و جنگل قرار گرفته است . در حیاط چند راس دام و مرغ و خروس است و آقای رحیمی مردی خوش اخلاق در طبقه پائین کلبه زندگی می کند . شما می توانید در کنار ایشان روزتان را با دامداری و باغبانی سپری کنید . طبقه بالای کلبه دو اتاق و یک بالکن زیبا است که در اختیار شماست و آشپزخانه در روی بالکن قرار دارد. حمام و سرویس بهداشتی در طبقه پائین با صاحب کلبه مشترک است .

پتو وتشک به اندازه شش نفر موجود است

وسایل آشپزی و یخچال و اجاق گاز در داخل آشپزخانه وجود دارد، گرمایش این خونه روستایی با بخاری هیزمی و برقی است و اجاق گاز با کپسول گاز روشن می شود.

آبگرمکن نیز برقی است.

این خونه روستایی دارای مسیری مناسب برای خودروهای کمک دار است و حمل برخی از وسایل از طریق الاغ صورت می گیرد.

صاحبخانه بسیار انسان مهربانی است و با هماهنگی قبلی امکان پخت غذای محلی و گیلانی وجود دارد.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه ازطریق سایت www.irantourgate.comاقدام نمایید.

همچنین می توانید از دیگر اقامت گاههای بومگردی و هتل های گیلان در این سایت ایران تورگیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های خانه روستایی فاطمه خانم در فوشه فومن

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.

امکانات رفاهی خانه روستایی فاطمه خانم در فوشه فومن

  • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

فاطمه خانم-گیلان

خانه روستایی فاطمه خانم در فوشه فومن استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی