ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه کلبه جنگلی کیدوان چابکسر

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه کلبه جنگلی کیدوان

اقامتگاه کلبه جنگلی کیدوان واقع در روستای سرولات شهر چابکسر، استان گیلان می باشد. منطقه بکر این اقامتگاه باعث شده که مسافران برای رسیدن به آن مسیری در حدود ۲۰۰ متر را به صورت پیاده بپیمایند چرا که امکان رسیدن ماشین تا درب اقامتگاه وجود ندارد. بعلاوه اقامتگاه دارای ۳۰ پله است و افراد سالمند و گردشگرانی که کودک به همراه خود دارند باید به این نتکته توجه داشته باشند. کلبه دارای مساحتی در حدود ۵۰۰ متر و ۱۰۰ متر زیربنا می تواند پذیرای حدود ۵ میهمان باشد و تنها داری یک باب اتاق می باشد.

کلبه کیدوان تنها کلبه جنگلی روستا بوده و به دلیل فاصله از سایر خانه های روستایی محیطی آرام و به دور از هیاهو دارد. این روستا در بین دو رودخانه آچی رود و کورئه قرار دارد. گردشگرانی که قصد اقامت در اقامتگاه را دارند باید در نظر داشته باشند که اقامت در اقامتگاه بدون سرویس ارائه غذا بوده و گردشگران می توانند انواع غذاهای محلی مانند ترش کباب، ماهی و مرغ شکم پر، سیر قلیه، میرزا قاسمی، کوکوی مرغ، باقالی قاتق و میرزا قاسمی را از رستوران های داخل روستا تهیه و سرو نمایند.

جاذبه های دیدنی و طبیعی اطراف این اقامتگاه نیز عبارتند از تماشا کوه، رودخانه ماسرکه، چشمه سرا، هساله کوه و بهترین فصل سفر به این منطقه فصل بهار، شهریور، مهر و آبان می باشد.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه کلبه جنگلی کیدوان چابکسر

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه کلبه جنگلی کیدوان چابکسر

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه کلبه جنگلی کیدوان چابکسر استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی