ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه کلبه جنگلی فوشه

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه کلبه جنگلی فوشه

اقامتگاه کلبه جنگلی فوشه یک خانه روستایی در میان باغات سرسبز چای روستای فوشه در ۵ کیلومتری قلعه رودخان می باشد. اقامتگاه در میان جنگل بوده و تنها با ماشین کمک دار (ماشین های آفرودی) می توان تا نزدیکی اقامتگاه رفت. کلبه جنگلی فوشه دارای دو طبقه بوده که در طبقه اول صاحب خانه اقامت داشته و در طبقه دوم که دارای دو باب اتاق است میهمانان اقامت می کنند. این اقامتگاه که در بالای یک تپه قرار دارد مشرف به تمام روستای فوشه بوده و چشم انداز فوق العاده دیدنی را برای گردشگران فراهم کرده است.

اقامتگاه دارای ویژگی هایی می باشد که قبل از انتخاب آن دانستن آن ضروری به نظر می رسد. اقامتگاه در بالای یک تپه است و اگر افراد مسن و کودک همراه خود دارید باید به این نکته دقت کنید،سرویس بهداشتی برای اتاق ها مشترک می باشد، ورودی اتاق ها دارای پله است. هم چنین امکان سفارش انواع غذاهای محلی و گیلانی با هماهنگی قبلی در اقامتگاه فراهم بوده و شما می توانید طعم لذیذ غذاهایی مثل باقلاقاتق، میرزا قاسمی، ترشی تره، کباب و مرغ ترش، سیر قلیه، فسنجان رشتی و انار آویج یا سنگه خورش بچشید.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه کلبه جنگلی فوشه

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه کلبه جنگلی فوشه

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه کلبه جنگلی فوشه استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی