ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه خانه دوست قشم

اتاق های در دسترس

اتاقی یافت نشد
خانه های بوم گردی قشم
IRAN
قشم
14
12

اقامتگاه خانه دوست قشم 

خانه دوست خانه ای با معماری بومی جنوب در بندر تاریخی سوزا در ساحل جنوبی جزیره زیبای قشم واقع شده است .

این خانه تاریخی با تغییر کاربری به کاشانه بوم گردی به عنوان محلی برای اقامت گردشگران و تجربه زندگی بومی محیطی ارام و دل نشین و خاطره ساز را ایجاد کرده است . خانه دوست با در اختیار داشتن دو اتاق بادگیر (VIP) ، و تعداد ۱۰ اتاق اقامت سنتی و فضاهایی همچون باغچه کاکتوس ، رستوران نخلستان ، سکوی خیال ، فروشگاه صنایع دستی ، عکاسخانه حجله ، اتاق پذیرایی سنتی (میلس ) فضایی سرشار از زندگی بومی را فراهم آورده است و پذیرایی مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی است .

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های جزیره قشم در سایتایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه خانه دوست قشم

14
12
الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه خانه دوست قشم

  • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه خانه دوست قشم قشم, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی
USAIran