ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی یاس رحیم آباد رودسر

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی یاس رحیم آباد رودسر

بوم گردی یاس در شهرستان رودسر بخش رحیم آباد ، بازنشین سفلی قرار گرفته است . یاسساختمانی نوساز در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع است که کلیه واحدهای آن مبله بوده و دارای آشپزخانه تجهیز شده با لوازم آشپزی هستند. ساختمان دارای ۳ طبقه است که بر روی پارکینگ ساخته شده و فاصله آن تا دریا ۱۲کیلومتر می باشد. طبقه اول شامل ۲ واحد ۸۰ متر مربع است که هر کدام دارای ۲ اتاق خواب سالن پذیرایی ، سرویس بهداشتی و حمام هستند . طبقه دوم به مساحت ۱۹۰ متر مربع دارای ۳ اتاق خواب ، سالن پذیرایی ، سرویس بهداشتی، حمام و دو بالکن است. طبقه سوم نیز به مساحت ۹۰ متر مربع است شامل یک اتاق خواب، سالن پذیرایی ، سرویس بهداشتی، حمام و یک بالکن است. منطقه بازنشین نزدیک رحیم آباد است و امکانات شهری به سادگی در دسترس می باشد. به دلیل اینکه منطقه مذکور در ارتفاع قرار گرفته دارای دید بسیار عالی به کوه و جنگل و ازطرف دیگر به دریا دارد. ساختمان در شیب قرار گرفته و به صورتی طراحی شده که دسترسی به طبقات بالا با کمترین پله ، مقدور است. سیستم گرمایش طبقه اول رادیاتور و در طبقات بالا از سیستم گرمایش از کف استفاده شده است. ساختمان دارای ۴ پارکینگ مسقف بوده اما با توجه به وسعت محوطه ، فضا برای پارک ۱۰ دستگاه ماشین نیز وجود دارد. در یکی از طبقات سرایداری مستقر است که وظیفه ایشان حفاظت از ساختمان، نگهداری محوطه و فضای سبز است.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی یاس رحیم آباد رودسر

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی یاس رحیم آباد رودسر

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی یاس رحیم آباد رودسر استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی