ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

اقامتگاه بوم گردی گیله بوم در روستای قاسم آباد سفلی بین دو شهر چابکسر و کلاچای قرار دارد. اقامتگاه دارای دو طبقه بوده که در طبقه اول ان سه اتاق و در طبقه دوم آن هم یک اتاق وجود دارد که در مجموع این اقامتگاه ظرفیت پذیرایی از ۱۷ نفر را دارا می باشد.جهت حفظ فضای سنتی این بوم گردی تمامی اتاق ها با نمد فرش شده و رخت خواب ها هم با پشم گوسفند درست شده اند. در مجاورت اقامتگاه یک کلبه کاهگلی وجود دارد که به ان اکو کلبه گفته می شود، سبک معماری آن به حدود ۵۰ سال پیش می رسد و دارای ظرفیت ۴ نفره بوده و برای فصل زمستان یک بخاری هیزمی در آن قرار دارد. در اقامتگاه ایوانی وجود دارد که گردشگران در ماه های گرم سال می توانند غذای خود را میل کرده و شب نشینی های خود را در آنجا برگزار کنند. اقامتگاه دارای یک خانه درختی بوده که گردشگران جهت استفاده از ان لازم است که کیسه خواب به همراه داشته باشند. اقامتگاه در میان درخت های پرتقال و کیوی بوده که مسافران می توانند در فصل برداشت به باغداران جهت چیدن آن ها کمک کنند.

این اقامتگاه در نزدیکی جنگل های گیشار و سماموس که بلندترین قله گیلان است و فاصله چندانی با دریای خزر و جنگل های هیرکانی ندارد. توریست ها و گردشگران می توانند در برنامه های طبیعت گردی مثل جنگل پیمایی چاله سرا، روستای کناله و ییلاق جواهر دشت حضور داشته باشند. غذاهای قابل سرو در اقامتگاه عبارتند از مرغ ترش، بادمجان ترشی، پنیر بروشته، پلاسرتره، هولابه، بادمجان ورقه، ترش تره، کوکوفرنگی، باقالا قاتوق، میرزا قاسمی، کوکوی اشپل، سبزی پلو با ماهی سفید، آلو قیسی قاتوق، کشک آب تمامی غذاها با برنج و مخلفاتی مانند زیتون، سیر ترشی، ماست یا سالاد و نوشیدنی دوغ محلی سرو می شود.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی گیله بوم

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی گیله بوم استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی