ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی گیشار

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی گیشار

اقامتگاه بوم گردی گیشار در روستای قاسم آباد، شهرستان رودسر استان گیلان قرار دارد. بوم گردی گیشار در مساحتی بیش از ۳ هزار متر مربع و زیربنایی حدود ۱۲۰ متر ودر دو طبقه بنا شده است مصالح به کار رفته در این اقامتگاه کاه گل و چوب و نی و خاک رس می باشد. اقامتگاه دارای ۲ واحد به نام های گیشار و سمام می باشد و ظرفیت پذیرایی از ۲۰ گردشگر را دارد. واحد گیشار در طبقه بالا بوده و واحد سمام طبقه پایین می باشد. لازم به ذکر است که واحد گیشار دارای پله بوده و مناسب افراد مسن و کسانی که کودک به همراه خود دارند نمی باشد.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام و یک آشپزخانه عمومی اشاره کرد.از دیگر خدمات ارائه شده در اقامتگاه بوم گردی گیشار امکان سفارش انواع غذاهای خوشمزه محلی این منطقه مانند باقلاقاتق،میرزا قاسمی، ترش تره، کوکوی مرغ، سیر قلیه، کباب ترش، اناربیج، واویشکا، کال کباب، ترشِ آش می باشد.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی گیشار

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی گیشار

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی گیشار استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی