ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی کی سو رودبار

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی کی سو رودبار

اقاتگاه بوم گردی کی سو در روستای بالابراگور رودبار و در منطقه فرارود استان گیلان قرار دارد. کی سو در دل جنگل های هیرکانی و دارای ۳ واحد اقامتی دو خوابه بوده که هر کدام دارای امکاناتی مانند سرویس بهداشتی ، حمام و آشپزخانه می باشد و ظرفیت پذیرایی از ۱۰ میهمان را دارا می باشد. هر واحد دارای تراس اختصاصی با نمایی رو به طبیعت سرسبز و زیبا بوده و فضایی مناسب و دلنشینی را برای دورهمی ها و گپ و گفت فراهم آورده است. از جمله امکانات آن سیستم سرمایش پنکه و سیستم گرمایش بخاری گازی است. اقامتگاه پارکینگ غیر مسقف دارد. واحد های طبقه دوم دارای پله هستند اگر فرد مسن همراه خود دارید در انتخاب واحد دقت کنید. سرویس خواب اتاق ها رختخواب می باشد.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی کی سو رودبار

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی کی سو رودبار

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی کی سو رودبار استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی