ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی وارش در رودبار

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی وارش

اقامتگاه بوم گردی وارش در روستای براگور، از توابع شهرستان رودبار استان گیلان است. این اقامتگاه در منطقه ای سرسبز و خوش آب و هواست که گردشگران بسیاری را از سراسر ایران به خود جلب می کند. اقامتگاه سنتی وارش دارای ظرفیت اسکان ۴۰ گردشگر می باشد این اقامتگاه دارای یک اتاق ۳ نفره، دو اتاق ۴نفره و ۲ اتاق ۸ نفره می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس کف خواب بوده و حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی نیز بین اتاق ها به صورت مشترک در محوطه اقامتگاه قرار دارد.

از دیگر امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف اختصاصی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور های گردشگری، وسایل گرمایشی شامل پتو و …، یک آشپزخانه عمومی، یک سالن غذاخوری، سیستم های سرمایشی و گرمایشی مانند کولر گازی، بخاری گازی، حمام مشترک و سرویس بهداشتی ایرانی اشاره کرد.بعلاوه گردشگران می توانند با سفر به اقامتگاه وارش از انواع غذاهای محلی نظیر باقالاقاتق، میرزا قاسمی، کباب ترش، مرغ ترش، شوید قرمه، سیر قلیه، فسنجان، فسنجان ماهی و کویی تره را تهیه و سرو نمایید.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی وارش در رودبار

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی وارش در رودبار

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی وارش در رودبار استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی