ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی نارنج بوم کلاچای رودسر

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی نارنج بوم

اقامتگاه بوم گردی نارنج بوم در کلاچای رودسر واقع شده که هم سواحل زیبایی دارد و هم باغ های مرکبات جزو ویژگی های آن است. اقامتگاه در داخل یک باغ به وسعت ۵۰۰ متر بنا شده است و دارای ۵ اتاق بوده و ظرفیت پذیرایی از ۳۲ گردشگر را دارد. از دیگر امکانات اقامتگاه میتوان به پارکینگ، تراس، ۲ سرویس بهداشتی بهداشتی ایرانی و ۱ توالت فرنگی و حمام اشاره کرد. سیستم سرمایشی و گرمایشی اتاق ها پنکه و بخاری گازی است.میهمانان اقامتگاه می توانند طعم لذیذ غذاهای محلی مثل باقالاقاتق، ترش تره، کلافرتره و قلبه را بچشند و لذت ببرند.

از جاذبه های گردش گری و طبیعت گردی این منطقه می توان به چشم اندازهای طبیعی ساحل زیبای شهر کلاچای، ارتفاعات کوهپایه‌ای مناطق جنگلی واجارگاه، پارک شهر و مجتمع ساحلی و سالم‌سازی نگین شمال،مناظر زیبای روستای بزکویه (سبزکویه) و منطقه ییلاقی جواهردشت کلاچای واقع در ارتفاعات سیاهکلرود اشاره کرد.

شهر کلاچای از شمال به دریای خزر، از شرق به چابکسر، از جنوب به ارتفاعات جنگل های البرز کوه و رحیم آباد و از غرب به رودسر محدود است، آب و هوای این روستا به دلیل مجاورت با دریا معتدل و مرطوب می باشد.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی نارنج بوم کلاچای رودسر

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی نارنج بوم کلاچای رودسر

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی نارنج بوم کلاچای رودسر استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی