ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه بوم گردی مریم گلی

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه بوم گردی مریم گلی

 اقامتگاه بوم گردی مریم گلی در روستای جاده کنار، شهرستان صومعه سرا، استان گیلان واقع شده است. اقامتگاه مریم گلی دارای دو کلبه زیبا است یکی از آن ها به نام نارون که ظرفیت پذیرش از ۱۳ گردشگر را دارد و دیگری برکه با ظرفیت پذیرش از ۵ گردشگر مریم گلی در مجموع ظرفیت پذیرایی از ۱۸ میهمان را دارد و همه ساله گردشگران داخلی و خارجی برای اقامت در این کلبه ها به سمت روستای جاده کنار روانه می شوند.

امکانات کلبه نارون شامل آشپزخانه کامل با تمامی وسایل مورد نیاز، سرویس بهداشتی داخل کلبه، تخت و وسایل خواب، سیستم سرمایشی کولر گازی، سیستم گرمایشی بخاری می شود. و کلبه برکه دارای آشپزخانه کامل با وسایل مورد نیاز، تخت و وسایل خواب، سیستم گرمایشی بخاری است.

از جمله غذاهای محلی گیلانی که در این اقامتگاه برای گردشگران طبخ و ارائه می شود می توان میرزاقاسمی، باقلاقاتق، ترشه کباب، ترش‌تره، سیر قلیه، کال کباب، واویشکا، اناربیج، ترشه آش، سیرابیج، شش انداز، لونگی مرغ، لونگی ماهی و آش شله قلمکار را نام برد. همچنین گردشگران با اقامت در این اقامتگاه می توانند در تفریحاتی چون طبیعت گردی و گشت در جنگل، تالاب انزلی و ییلاق ماسال، منطقه شاندرمن و قایق سواری شرکت کنند و از مناطق سرسبز و زیبای این منطقه لذت ببرند.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه بوم گردی مریم گلی

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. چ-در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید. 09109910901

امکانات رفاهی اقامتگاه بوم گردی مریم گلی

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه بوم گردی مریم گلی استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی