ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اقامتگاه آرام و باران کندلات

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
1 شب

اقامتگاه آرام و باران کندلات

اقامتگاه آرام و باران واقع در روستای کندلات، شهرستان رودبار، استان گیلان می باشد. آرام و باران یک خانه روستایی با معماری بسیار زیبا و به سبک خانه های شمالی کشورمان است. اقامتگاه دارای دو باب اتاق،آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام است. ورودی خانه دارای پله بوده و ممکن است برای افراد کهن سال مشکل ایجاد نماید پس در انتخاب این اقامتگاه دقت نمایید. اقامتگاه آرام و باران در مجموع ظرفیت پذیرایی از ۱۵ تا ۲۰ میهمان را دارد. صاحب اقامتگاه آرام و باران بسیار مهربان و مهمانواز بوده و قطعا خاطره به یادماندنی را از اقامتتان برایتان رقم خواهد زد .

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه از طریق سایت www.irantourgate.com   اقدام فرمایید.

همچنین میتوانید از دیگر اقامتگاههای بوم گردی و هتل های استان گیلان در این سایت ایران تور گیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اقامتگاه آرام و باران کندلات

الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید

امکانات رفاهی اقامتگاه آرام و باران کندلات

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اقامتگاه آرام و باران کندلات استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی