ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009

اتاق های در دسترس

خانه های بوم گردی گیلان
IRAN
استان گیلان
شهرستان سیاهکلروستای تازه اباد جنگاه
02188685852
1397/01/01
1397/06/31
1 شب

برای سفر به شهر خوش آب‌و‌هوا و سرسبز سیاهکل می‌توانید در اقامتگاهی زیبا در دل سرزمین دیلمان اقامت کنید. اقامتگاه بومگردی دیلمای همراه با باغچه‌ای سرسبز و زیبا که پر از سبزی‌ها و میوه‌های محلیست و ایوانِ این اقامتگاه که رو به جنگل‌های این منطقه است، پذیرای گردشگران عزیز می‌باشد. مهمانان عزیز در این خانه می‌توانند طعم، رنگ و بوی بی‌نظیرِ غذاهای محلی گیلانی نظیر باقالی‌قاتوق، ترش‌تره، ماهی‌شور، کال‌کباب، فسنجان و میرزاقاسمی را تجربه کنند. از دیگر امکانات خوب‌ِ این خانه اینترنت، پارکینگ، کولر و بخاری و امکانات لازم جهت آشپزی می‌باشد.
.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه ازطریق سایت www.irantourgate.comاقدام نمایید.

همچنین می توانید از دیگر اقامت گاههای بومگردی و هتل های گیلان در این سایت ایران تورگیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009

1397/01/01
1397/06/31
الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.

امکانات رفاهی اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009

  • تلویزیون
  • پارکینگ رایگان
  • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009 استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی
USAIran