ایران تور گیتایران تور گیت

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

ایران تور گیتایران تور گیت
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009

اتاق های در دسترس

خانه های بوگردی گیلان
IRAN
استان گیلان
شهرستان سیاهکلروستای تازه اباد جنگاه
02188685852
1397/01/01
1397/06/31
1 شب

برای سفر به شهر خوش آب‌و‌هوا و سرسبز سیاهکل می‌توانید در اقامتگاهی زیبا در دل سرزمین دیلمان اقامت کنید. اقامتگاه بومگردی دیلمای همراه با باغچه‌ای سرسبز و زیبا که پر از سبزی‌ها و میوه‌های محلیست و ایوانِ این اقامتگاه که رو به جنگل‌های این منطقه است، پذیرای گردشگران عزیز می‌باشد. مهمانان عزیز در این خانه می‌توانند طعم، رنگ و بوی بی‌نظیرِ غذاهای محلی گیلانی نظیر باقالی‌قاتوق، ترش‌تره، ماهی‌شور، کال‌کباب، فسنجان و میرزاقاسمی را تجربه کنند. از دیگر امکانات خوب‌ِ این خانه اینترنت، پارکینگ، کولر و بخاری و امکانات لازم جهت آشپزی می‌باشد.
.

شما میتوانید برای رزرو اقامت در این اقامتگاه ازطریق سایت www.irantourgate.comاقدام نمایید.

همچنین می توانید از دیگر اقامت گاههای بومگردی و هتل های گیلان در این سایت ایران تورگیت دیدن کرده و رزرو خود را انجام دهید.

سیاست های اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009

1397/01/01
1397/06/31
الف - همراه داشتن شناسنامه عکسدار جهت پذیرش و اقامت در هتل وهمچنین نام ثبت شده همسر در شناسنامه الزامی است . ب - ساعت تحویل اتاق از ساعت 14 به بعد و ساعت تخلیه اتاق حداکثر تا ساعت 12می باشد وساعت ورود و خروج طبق پرواز ملاک نمی باشدو هتل هیچ تعهدی در قبال تحویل اتاق قبل از ساعت 14 و در اختیار داشتن اتاق بعد از ساعت 12 ندارند. پ - با توجه به تنوع تخت های هتل،هتل هیچگونه تعهدی در قبال ارائه اتاق دو تخته چسبیده یا جدا ندارد و با توجه به شرایط هتل پذیرش اتاق انجام می شود. ت - ترانسفر ورود و یا ترانسفر خروج براساس درخواست مسافر انجام می شود و مشمول هزینه می باشد. ج - کنسل نمودن رزرو اتاق مشمول جریمه طبق مقررات و یا در صورت گارانتی هتل،مبلغ غیرقابل استرداد می باشد. 09109910901 چ - در صورت بروز اشکال در پذیرش هتل و اقامت با مسئول پیگیری رزرو تماس حاصل فرمائید.

امکانات رفاهی اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009

  • تلویزیون
  • پارکینگ رایگان
  • یخچال

نقدوبررسی میهمان (0 نقد و بررسی)

اجاره خانه بوم گردی در سیاهکل B009 استان گیلان, IRAN

رتبه کلی شما از این ملک

شماره رزرو

پین کد

عنوان بررسی شما

بررسی شما

چه نوع سفری داشتید؟

  • تجاری
  • ماه عسل
  • خانوادگی
  • دوستانه
  • انفرادی
USAIran